EDYCJA 2021

UWAGA ZMIANA EDYCJI NA WIRTUALNĄ

Zasady edycji:

  • Zapisując się opłacasz pakiet w wysokości 50 zł – tę kwotę pomniejszoną o koszty organizacyjne przekażemy Fundacjom
  • W dniu 26 września możesz wybrać dowolny dystans i ruszyć na spacer lub bieg ze swojego ulubionego miejsca
  • W zamian otrzymasz medal i numer startowy, czyli pakiet startowy. Możesz go otrzymać na dwa sposoby: wysyłka pocztą na wskazany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym adres LUB odbiór osobisty z biura zawodów, które znajdziesz w Ośrodku Koteria, adres: Warszawa, ul. Chrzanowskiego 13. Wpadajcie do nas w najbliższy piątek (17.09) w godzinach 9:00-18:30 lub w sobotę (18.09) w godzinach 9:00 – 12:30. Odbiór osobisty pakietu startowego powiększa kwotę, którą przekażemy dla Fundacji, ponieważ nie ponosimy kosztów wysyłki
  • W dniu 26 września – jeśli chcesz brać udział w klasyfikacji, to należy wybrać dystans o długości 5 lub 10 km. Jeśli nie jesteś zainteresowany klasyfikacją wybierz dowolny dla siebie dystans, który sprawi Ci radość!

Bądźcie z nami w nowych okolicznościach, ale w tym samym co zawsze celu!

* * *

Z największą przyjemnością informujemy, że VII edycja charytatywnego biegu Zabierz PIESia do Międzylesia odbędzie się już 26 września!

Koniecznie zarezerwujcie sobie ten termin w kalendarzach i bądźcie z nami!

Organizujemy bieg całkowicie charytatywny, którego beneficjentami są Fundacja Argos i Fundacja AST. To tym Fundacjom przekażemy zebrane fundusze z pakietów startowych!

Kolejny raz będą z nami psy ze Schroniska na Paluchu, które przyjadą pospacerować, pobiegać, socjalizować się, i zajmować miejsca na podium, a przede wszystkim pokazać Wam jak są wspaniałe i spragnione własnych domów!

Organizujemy bieg, w którym możecie biec z psem, bez psa, na dystansie 5 lub 10 km, możecie też spacerować, jeśli nie macie ochoty na pośpiech.

Im nas więcej tym weselej, a co najważniejsze – tym większe wsparcie dla Fundacji. Przyjeżdżajcie z rodziną, przyjaciółmi, partnerami/partnerkami.

Psy są bardzo mile widziane na naszym wydarzeniu, ale dbajmy o ich komfort! Jeżeli Twój pies nie lubi zamieszania, źle się czuje w dużych zbiorowiskach ludzi i w gromadzie innych psów będzie dla niego lepiej jeśli zostanie w domu.

Pakiet startowy z medalem: 50 zł

Zapisz się na wydarzenie >>

Wykup pakiet startowy >>

* * *

Oficjalnym sponsorem tegorocznej edycji biegu jest Generali Polska. Firma, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła ubezpieczenie psa, które dostępne jest na bezpieczny.pl