EDYCJA 2020

Wszystkim nam wiosną zmienił się świat, wszyscy adaptujemy się do nowych warunków. Od marca z odpowiedzią na pytanie „co z biegiem” czekałyśmy na rozwój wydarzeń. Dziś już wiemy, że nie spotkamy się na hucznym biegu w Międzylesiu, wasze zdrowie i ograniczanie przez nas wszystkich ryzyka jest najważniejsze. Jednak macie do czynienia z twardzielkami – tak łatwo nie odpuścimy! Przeciwnie – jesteśmy bardzo podekscytowane i szykujemy prawdziwy arsenał atrakcji. W tym roku Zabierz PIESia nie ma granic, szykujemy event biegowy, w który zaangażujemy całą Polskę. Jak zawsze zorganizujemy spacery socjalizacyjne i treningi biegowe, spotkamy się z psami ze Schronisko Na Paluchu, przygotujemy serię ciekawych wirtualnych spotkań. W dniu wydarzenia będziecie mogli jak zawsze biec na różnych dystansach, z psami bądź bez, spacerować, uprawiać plogging. Spoiler – będą też medale do kolekcji! Przede wszystkim ponownie zawalczymy o wsparcie dla Fundacja AST i Ośrodka dla kotów miejskich Koteria.org.pl, dla których czasy są trudniejsze niż wcześniej. Bądźcie z nami w nowych okolicznościach, ale w tym samym co zawsze celu!


Informacje w pigułce:

  • Całkowity zysk zebrany z opłat za pakiety startowe (40zł), pomniejszony o koszty organizacyjne (wysyłka pakietów startowych i ich zawartość) zostanie przekazany na rzecz partnerskich fundacji. 
  • Data: 19 – 20.09.2020 r., uczestnicy rejestrują jeden bieg lub spacer odbywający się we wskazanym zakresie dat.
  • Miejsce biegu/spaceru w edycji wirtualnej nie jest określone, każdy wytycza trasę samodzielnie, można biec i spacerować w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie. Jeżeli biegniesz z psem zalecamy, żeby trasa była przełajowa tj. nie prowadziła drogami utwardzonymi.
  • Jeśli chcesz brać udział w klasyfikacji to należy wybrać dystans o długości 5 lub 10 km. Jeśli nie jesteś zainteresowany klasyfikacją wybierz dowolny dla siebie dystans, który sprawi Ci radość.
  • W pakiecie startowym każdy uczestnik znajdzie pamiątkowy medal oraz numer startowy.
  • W imprezie można startować samemu, z psem, z rodziną i przyjaciółmi – im nas więcej tym weselej i tym więcej wsparcia otrzymają fundacje ponieważ opłacając pakiet startowy wpłacasz darowiznę na rzecz Fundacji dla zwierząt ARGOS oraz Fundacji AST.

Zapisz się na wydarzenie >>