KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy trzema prywatnymi osobami, które spotkały się dość przypadkiem. To co nas łączy to miłość do zwierząt, empatia i zapał, który doprowadził nas do zorganizowania tej sportowej imprezy.

Bieganie jest świetną formą aktywności a bieganie z psami sprawia podwójną radość. Ale to wciąż mało – uważamy, że poprzez ten rodzaj aktywności można zrobić coś więcej!
Skutecznie od dwóch lat przy wsparciu fundacji ARGOS i AST organizujemy bieg, który jest połączeniem naszych pasji, a przede wszystkim niesie realną pomoc.

jaga

 

Jagna Wypych
Centrala zarządzająca biegiem, urodzona organizatorka. Nie dajcie się zwieść pozornym chaosem – kiedy przychodzi co do czego, Jagna spina wszystko do kupy, nic nie umknie jej pamięci. Z wykształcenia zootechnik, na co dzień specjalista od akcji specjalnych w Internecie. Pani grzecznej Zoji i mniej grzecznego Pako.

ola

 

Aleksandra Radzik
Redaktorka biegu, odpowiada za zgrabną i poprawną komunikację oraz odpowiednie emotikony w postach. Biegać tak naprawdę nienawidzi(ła). Zmieniło sie to kiedy w jej progach zawitała Nasza, suczka z nieskończonymi pokładami energii, która jak mało kto kocha się ścigać. Tylko dzięki psiemu napędowi dociera na metę.

kasia

 

 

Katarzyna Koprowska
Weterynarz anestezjolog, świeżo upieczona mama Rafałka. W bandzie pełni funkcje oazy spokoju – najbardziej odporna na stres i zamieszanie biegowe. Pani Granda i Pandy, zgranego duetu wielki – mały pies.

 

 

Nasze psy i my

all
Od lewej: Naszka i Ola; Grand, Panda i Kasia; Pako, Zoja i Jaga