Bieg Zabierz PIESia do Międzylesia to przede wszystkim wydarzenie sportowe, jednak o jego szczególnym charakterze świadczy idea, która za nim stoi czyli aktywne spędzanie czasu z psami i pomoc fundacjom prozwierzęcym.
Bieg jest wydarzeniem charytatywnym, organizatorki nie czerpią z niego korzyści finansowych. Jedynym celem jest zbiórka środków dla fundacji KOTERIAi AST, i propagowanie ich działań.
Głównym celem imprezy jest zebranie środków na dwie fundacje prozwierzęce: KOTERIA i AST, co dzięki Waszemu uczestnictwu z roku na rok udaje się z coraz większym sukcesem (w 2025r. udało się zebrać 36 TYS. zł!). Pomaganie jest super!
Stawiamy na przyjazną i ciepłą atmosferę – w naszym wydarzeniu to nie rywalizacja jest najważniejsza, ale aktywne spędzanie czasu z najbliższymi.
Wejdź w wydarzenie na facebook’u, na którym komunikujemy się z Wami na bieżąco >> XI edycja Zabierz PIESia odbędzie się 20 września 2026 w Międzylesiu!
