LEŚNA GRA TERENOWA

Dla kogo?
Zapraszamy najmłodszych (4-14 l.), którzy nie mają jeszcze tyle pary w nogach żeby biegać, ale mogą bawić się równie fantastycznie! Małe dzieci mogą uczestniczyć w grze pod opieką rodziców/opiekunów, starsze i bardziej samodzielne w grupach rówieśniczych.

Co otrzyma uczestnik?
Każdy młody uczestnik dostanie pakiet startowy z chustą, wodą, batonikiem, małymi niespodziankami, a po ukończeniu gry – medal!

Przebieg gry/na co zapisuję dziecko?
Na trasie o długości ok. 3-5 km ustawionych będzie kilka punktów tematycznych na zasadzie podchodów/gier harcerskich o tematyce zwierzęta, las, pomaganie. Na swojej drodze co kilkaset metrów spotkają wolontariuszy, którzy wprowadzą w zagadnienie, dadzą zadanie i podzielą się ciekawymi informacjami. Chcemy żeby gra była nie tylko dobrą zabawą, ale żeby dzieci wyniosły z niej nową wiedzę.

Trudność zadań dopasujemy do wieku, nie bój się startować nawet z czterolatkiem! Musimy tylko wiedzieć w jakim wieku będą uczestnicy gry i dlatego potrzebujemy już waszych zapisów.

Zapisy:
Formularz do zapisu znajduje się pod tym samym adresem co formularz biegowy: http://zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-miedzylesie